Kołobrzeg,, gdzie woda czysta i plaża szeroka

Kołobrzeg, gdzie woda czysta i plaża szeroka
Najpopularniejszym miejscem do plażowania w Kołobrzegu jest tuż przy molo. Piasek tu jest złocisty i sypki. Wzdłuż niej ciągnie się promenada spacerowa.

Zapraszam na mini fotorelacje z Kołobrzeskiej plaży. Zdjęcia były wykonywane w pełni spontanicznie, jednak ich efekt mnie zadowolił. W poście pojawił się nawet kadr mewy, która zaczęła wykonywać pozy, gdy wyjęłam aparat. Był to naprawdę niespodziewany moment, ponieważ udało mi się sfotografować ją z bliska. Podczas gdy innym uciekała.

 Kołobrzeg jest miastem turystycznym. Nie wiem co mnie zszokowało w tym mieście bardziej: fakt, że było tam mnóstwo ludzi, którzy sprawiali wrażenia tych, którzy zupełnie nie wiedzą gdzie idą. Poważnie, był w pewnym momencie moment, gdy ktoś o mało co mnie nie potrącił hulajnogą (mimo iż szłam specjalnie z boku). Teraz się z tego śmieje, jednak w tamtym momencie to było co najmniej dziwne.

Mam nadzieje, że zdjęcia wam się spodobają. Dajcie znać w komentarzach jak wam się podobają.

Leave a Reply

close

subscribe for more

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ NAJNOWSZE WSKAZÓWKI PODRÓŻNICZE I TE DOTYCZĄCE STYLU ŻYCIA ORAZ NIEKTÓRE EKSKLUZYWNE DODATKI!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.