KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz porozmawiać lub po prostu powiedzieć „cześć” – napisz do mnie za pośrednictwem adresu email

Współpraca z blogerami jest możliwa na zasadzie wymiany postów gościnnych lub wymianie barterowej.
współpraca z firmami jest mile widziana w prawie każdej możliwej formie. Przyjmuje m.in współpracę barterowe, posty reklamowe, oceniające dany produkt, przygotowanie sesji zdjęciowej reklamujący dany produkt czy wywiad. Jeśli firma jest zainteresowana konkretną formą współpracy wszystko jest do omówienia w emailu przed jej rozpoczęciem.
współpraca animowana jest możliwa wraz z postem na blogu. Istnieje możliwość wykonania filmu animowanego reklamującego dany produkt za odpowiednią cenę.

 

Jakich współprac nie przyjmuje?

Zgadzam się na podjęcie się współpracy o tematyce, która kłóci się z  Nie podejmę się współpracy z firmą, która nie budzi mojego zaufania. Chcę stworzyć wiarygodne oraz warte zaufania miejsce, które spodoba mi się moim czytelnikom. Współpracę z firmami, które w swoim asortymencie posiadają produkty z chińskich stron (jak np. AlliExpress) nie pojawią się na tym blogu. 
 Nie zrecenzuje ani nie zareklamuje produktu, który mi się po prostu nie podoba. Byłoby to marnowanie czasu mojego jak i czytelników.