Gdzie dobrze zjeść w Pile?
Bar nad Zalewem

Bar nad Zalewem jest działalnością rodzinną. Powstała w 1990 roku. Znajduje się w Pile, przy pięknym Zalewie Koszyckim. Miejsce jest znane z bardzo atrakcyjnych cen, dobrego jedzenia, miłej atmosfery oraz pięknych widoków.

Jadąc w stronę Wałcza, przejazdem, natknęłam się na jeden z najbardziej klimatycznych miejsc. Mowa oczywiście o Zalewie Koszyckim w Pile. Znajdującym się również barze. Wiążę się on z pysznym jedzeniem, wyjątkową atmosferą oraz widokiem, który rozciąga się wokół pięknie ozdobionego podwórka z altanką i grillem. Klimat tego miejsca jest niepowtarzalny. Można tam usiąść, zatrzymać się i odpocząć w pięknie wystrojonym wnętrzu lub zewnętrzu. 

Podwórko zawiera klimat, którego nie da się powtórzyć. Ja się natknęłam na to miejsce porą popołudniową, gdy powoli zachodziło już słońce. Nie widzieliście tego na żywo, ale musicie mi wierzyć, ze widok był niepowtarzalny i żadne zdjęcia nie oddadzą piękna tego miejsca. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was na fotorelacje z tego miejsca oraz vloga prezentującego je w całej okazałości

One Comment

Leave a Reply

close

subscribe for more

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ NAJNOWSZE WSKAZÓWKI PODRÓŻNICZE I TE DOTYCZĄCE STYLU ŻYCIA ORAZ NIEKTÓRE EKSKLUZYWNE DODATKI!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.