ŚWIĄTECZNA MANUFAKTURA w ŁODZI

Manufaktura jest gotowa na święta, tworzy niesamowity klimat wyjątkowym Bożonarodzeniowym wystrojem

Bogata i nastrojowa, tak można opisać świąteczną dekoracje Manufaktury. Obecnie stanowi ona jedną z najciekawszych instalacji gwiazdkowych w Polsce. Tworzy ją aż 230 tysięcy punktów świetlnych, osiągając przy tym ciekawy efekt. Chatka misiów, choinka w kolorach złota i czerwieni czy chociażby rodzinę misiów.

Ulubieniec dzieci i dorosłych- miś „spod samiuśkich Tater” to miś, którzy przybija piątki, piecze ciasteczka, sprząta i ozdabia choinkę. Interaktywną atrakcje można znaleźć w samym centrum galerii handlowej manufaktury.  

Tuż obok pracowitych zwierzątek spotkać można niesamowitą chatkę skrzatów. Jest ona bardzo klimatyczna i urocza. Możecie ją zobaczyć w świątecznym vlogmasie, który znajduje się u mnie na kanale.

Wychodząc na zewnątrz możemy napić się grzańca, patrząc na drewniany kalendarz adwentowy. Odlicza od czas do świąt. Zaufajcie mi, nie da się go nie zauważyć. Nad jarmarkiem zawisła jedna z najbardziej spektakularnych ozdób, czyli świetlny baldachim z 30 tysięcy LED-ów. Nie zabrakło też świetlnych foteli inspirowanych „Trwałością pamięci od Salvadora Daliego.

Dajcie znać w komentarzach jak podobają wam się zdjęcia oraz vlogmas.
"manufaktura koloru, barw i radości"

Leave a Reply

close

subscribe for more

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ NAJNOWSZE WSKAZÓWKI PODRÓŻNICZE I TE DOTYCZĄCE STYLU ŻYCIA ORAZ NIEKTÓRE EKSKLUZYWNE DODATKI!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.