JARMARK ŚWIĄTECZNY W ŁODZI

Bujne choinki, deptak pachnący lasem, grzane napoje i wyroby z różnych stron świata – to tylko kilka z wielu świątecznych atrakcji na tegoroczny łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy przy ul. Piotrkowskiej.

Po raz kolejny Łódź zamieniła się w magiczny, świąteczny zakątek a wszystko za sprawą jarmarku świątecznego przy ul. Piotrkowskiej.  Pachnący choinkami las, zapach słodkości i grzanego piwa czy wyroby z całego świata to tylko wierzchołek góry lodowej atrakcji. W tym roku wydarzenie wzbogacone jest w  tradycyjne wędliny, chleby, wypieki czy urocze pierniki. Jest to idealne miejsce dla fanów rękodzieła czy świątecznej biżuterki. W vlogmasie możecie zobaczyć ręcznie robione świecie rockowe z takimi zespołami jak Metalica, ACDC czy Linkin Park.

Obok stoisk z wypiekamami, ozdobami i ręcznymi wyrobami znajduje się wesołe miasteczko oraz Diabelski młyn, który również pokazałam w vlogmasie. Świąteczne wesołe miasteczko, wioska św. Mikołaja i piernikowa chatka są tłem do świątecznych pokazów i występów przy kominku a także idealną niespodzianką dla najmłodszych mieszkańców miasta. Fotorelacje oraz vlogmasa tworzyłam w niekorzystnych warunkach ze względu na brak światła słonecznego i ogarniające zimno. Mam jednak nadzieje, że wam się spodoba. Dajcie znać w komentarzach co myślicie i jak wam się podoba post

"Święta to nie stół i ozdoby, a ludzie z ich uśmiechami i ciepłymi spojrzeniami. Ludzie są w święta najważniejsi."

© 2021 Madame Lor All Rights Reserved.

Leave a Reply

close

WANT MORE?

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ NAJNOWSZE WSKAZÓWKI PODRÓŻNICZE I TE DOTYCZĄCE STYLU ŻYCIA ORAZ NIEKTÓRE EKSKLUZYWNE DODATKI!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.